slider image
 //  17.12.2014  // 

KHK BİNASI DERHAL TAŞINMALIDIR

Kamu Hizmeti Komisyonundaki çalışan ve sınav sorularının basılma, okunma süresince hiç dışarıya çıkamayan çalışanlar kanser olma riski ile karşı karşıyalar.

slider image
 //  13.11.2014  // 

Özelleştirme Yasası değişikliği Protokol imzalandı

Özelleştirme Yasası çalışanlarının barem içi artışı, kademe ilerlemesi ve intibakları ile sosyal hak arama mücadelesinde Kamu-Sen ve Hava-Sen yetkilileri ile Başbakan Sn.Özkan Yorgancıoğlu arasında protokol imzalanmıştır.

slider image
 //  12.05.2014  // 

HEMŞİRELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Zor, Tehlikeli ve özveri isteyen sıkıntılarına her geçen gün bir yenisi eklenen hemşirelerimize toplumun ve yöneticilerin daha duyarlı olacağı, hak ettikleri ilginin gösterildiği ve sıkıntılarının çözümünde duyarlı olacağımız nice yıllara.

slider image
 //  10.04.2014  // 

HEMŞİRELERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU !

3. derece Yüksek Hemşirelik Sınavlarında başarılı olan ilk 40 kişinin dışında, 175 kişi daha 60 ve üzerinde puan alarak 3. Derece Yüksek Hemşireliğe girmeye hak kazanmıştır. Ancak ...

slider image
 //  27.06.2013  // 

Bağımlılık ile mücadele komitemiz yol haritasını açıkladı.

Hedefimiz mevcut yasal düzenlemeleri yapmak. Kullanıcıların cezaevlerine gönderilmelerini önleyip, çağdaş bir arınma ve rehabilitasyon merkezi yaratmak dır.

  banner_complain
  Başkan Mesaj Resim

  Kısa adı KAMU-SEN olan Kıbrıs Türk Kamu Görevlileri Sendikasının günümüz Sivil Toplum Örgütleri arasındaki yeri ve önemi

  Anket Resim
  Sendikamızın faaliyetlerini yeterli buluyormusunuz?
  Evet
  Hayır
  Kısmen
  OylaAnket Sonuçları